• EN

  • UA

  • EN

  • UA

пІдтримка малого та середнього бізнесу Макарівської територіальної громади

Illustration

Протягом червня - вересня 2023 року тривав проект підтримки малого та середнього бізнесу Макарівської ТГ за співпраці з міжнародною організацією Oxfam.
В рамках проекту 26 підприємцям закуплено та передано необхідне обладнання та інвентар для відновлення діяльності та покращення умов їх праці.
Даний проект став дуже корисним для розвитку місцевої економіки та підтримки малих та середніх підприємств. Основною нашою метою було забезпечення підприємців необхідним обладнанням та інвентарем, які допоможуть їм покращити продуктивність та якість надання своїх товарів або послуг.
Проект "Підтримка малого та середнього бізнесу Макарівської територіальної громади" став справжнім підтримуючим фактором для розвитку підприємництва в громаді. Він вже допоміг підприємцям покращити свої показники, збільшити прибуток та створити нові робочі місця. Крім того, цей проект також сприяє розвитку місцевої економіки та підвищенню життєвого рівня населення.

Допомога надана у таких сферах діяльності, як роздрібна торгівля, сільське господарство та тваринництво, крафтове виробництво, зокрема сироварство, надання послуг (будівництво, садівництво, виготовлення меблів, ремонт взуття, пошиття одягу, перукарство, ремонт/діагностика автомобілів) та ін. Загальна сума допомоги склала близько 2 000 000 грн ( 50 000 €) .