• EN

  • UA

  • EN

  • UA

Про нас

Illustration

Головою Правління Благодійного фонду "Відбудуй Макарів" є Погорєлов Геннадій - небайдужий макарівчанин, діючий офіцер Державної служби України із надзвичайних ситуацій.
У час активної фази оборони Макарова він займався евакуацією людей, доставляв гуманітарну допомогу та паливо цивільним та військовим. Він допомагав громаді з відновленням електропостачання у селах, де це було можливо.
Після того як російські війска відступили від Макарівської селищної територіальної громади, Геннадій не залишив добрих справ і продовжував допомагати тим, чим міг людям, які цього потребували.
Розуміючи, що не може залишитись осторонь, було засновано Благодійний фонд «Відбудуй Макарів», щоб містечко знову стало тим квітучим затишним місцем, куди хочеться повертатися знову і знову.

Що виділяє нас серед інших?

Ми робимо все і навіть більше в наших силах, щоб допомогти людям

налагоджений механізм співпраці

Ми співпрацюємо з органами місцевої влади та різними благодійними організаціями, що дає нам доступ до повноти інформації та реальної ситуації.

довіра 

Наш підхід до роботи здобуває довіру не тільки людей, яким ми допомагаємо, а й наших партнерів.

якість роботи

У все, що ми робимо, ми вкладаємо душу та колосальні зусилля: якісні матеріали, обладнання та підбір професіоналів своєї справи для виконання робіт.

команда

У кожній організації найцінніше - люди і важливо, коли кожен має одні цінності та разом крокує до спільної мети.

Heading photo

наша місія - здійсненна!

Відбудова Макарова та населених пунктів Макарівської селищної територіальної громади, що постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації.