• EN

  • UA

  • EN

  • UA

ВСТАНОВЛЕННЯ ВІКОН ТА ДВЕРЕЙ

Illustration

Більше місяця Макарівська громада знаходилась під нещадними щоденними обстрілами, частина населених пунктів були в окупації, люди потерпали від звірств російських солдатів. Макарів зазнав чисельних руйнувань. Близько 40% будинків було пошкоджено або знищено. Сотні сімей залишились без даху над головою та розуміння що буде далі…
Було пошкоджено 2095 індивідуальних житлових будинків та зруйновано 585 індивідуальних житлових будинків.
Самостійно за підтримки донатів небайдужих, ми відновлювали пошкоджені вікна для того, щоб в холодний період люди могли жити в теплі та не допустити руйнувань будинку у зв'язку з зливами та морозами.
У жовтні 2022 року було укладено угоду про співпрацю з міжнародною організацією Oxfam, яка бореться з нерівністю та має на меті покінчити з бідністю та несправедливістю у різних куточках світу. Угода передбачає допомогу населенню Макарівської громади у відновленні пошкоджених вікон та дверей.

Протягом жовтня 2022 - травня 2023 ми відновили вікна та двері у 120 домоволодіннях! У сумарній кількості тільки в рамках угоди з Oxfam ми допомогли більше 300 людям перезимувати в теплі. Загалом це більше 740 встановлених конструкцій.