• icon


  • icon

Наші проекти


Illustration

Герасименко Людмила


   У один березневий день Людмила втратила все. Будинок, який власноруч будувався її батьками знищили російські окупанти.    Жінка, яка посміхається і з оптимізмом дивиться на життя, попри всі життєві обставини та випробування, які впали на її долю.   Коротка історія, яка розчулює до сліз, про те, що нашу націю не зламати!💪🏻
   Ціль: розбір завалів зруйнованого будинку та переобладнання літньої кухні для створення умов проживання для Людмили та її матері.
UPD. Наразі завали розібрані та тривають ремонтні роботи.

Illustration

Копил Людмила


   Частину житла Людмили зруйнував російський снаряд. Вона мешкає тут з мамою та сином.    На щастя, частина будинку вціліла, а в іншій - зруйновані дві стіни, за якими ховалась велика затишна кімната, а зараз обдерті шпалери, пробиті наскрізь уламками снаряду двері та напівзруйнований дах.   У вцілілій частині будинку - перебиті труби опалення, повилітало скло з вікон, місцями впала штукатурка зі стін та зі стелі, оголивши дранку.
   Ціль: закупити матеріал та відновити зруйновану частину будинку

Проект завершено 

Illustration

Заглинський Анатолій


   Ми не можемо бути готові до всього, що приносить нам життя, але завжди є вибір: боротися чи миритися з цим.   З проханням про допомогу до Макарівської селищної ради звернувся Анатолій. Він пенсіонер та інвалід II групи. Чоловік проживає в с. Забуяння.    Внаслідок обстрілу, здійсненого російськими найманцями, в будинку чоловіка повністю пошкодило дах та вибило вікна. Анатолій відновив дах власними силами.
Ціль: купівля 7 вікон та доставка їх в с. Забуяння.
У рамках Меморандуму про співпрацю з Макарівською селищною радою, було закуплено вікна та передано Анатолію.
Проект завершено 

Illustration

Збір коштів для ЗСУ


   До нас звернулася Ліза Кузьменко, яка написала картину за мотивами української пісні "Байрактар".      Дівчина та її родина були в окупації селі Липівка Бучанського району. Вона хотіла продати картину і віддати всі виручені кошти для Збройних Сил України.    Фонд влаштував аукціон з головною умовою, що той, хто надішле найбільшу одноразовий донат, отримає картину.    Історією про ініціативу дівчинки зацікавилися телеканали Київ та 1+1. За 10 днів вдалося зібрати майже 50 тисяч гривень.    Картина потрапила до Швеції та прикрашає офіс української громади в місті Гетеборг.   Вона продовжує малювати та розмальовує гільзи, які також планує продавати і віддавати кошти для ЗСУ.

Illustration

Закупівля будівельних матеріалів


   У будинок цього чоловіка зруйнували російські окупанти. Він разом з літнім батьком проживають наразі в літній кухні, що розташована поруч зі знищеним житловим будинком.   У приміщенні повністю були відсутні умови для життя.    Макарівською селищною радою було надано листи OSB, а у рамках Меморандуму про співпрацю, Фондом було придбано будівельні матеріали, які необхідні для утеплення та ремонту літньої кухні.   Чоловік займається ремонтом та переобладнанням приміщення самостійно.
Проект завершено Illustration

Збір гаджетів для дистанційного навчання


   Багато дітей у громаді не мають можливості виходити на навчання дистанційно.    Так як фонд співпрацює з Макарівською селищною радою, то маємо конкретну потребу та список тих, хто не має гаджетів для того, щоб навчатися онлайн.   Завдяки ініціативі фонду вже вдалось забезпечити кілька сімей необхідним обладнанням для отримання якісної освіти.   Одним з таких став Ілля. Хлопчик родом з міста Ізюм. Доля занесла їх з мамою та сестрою в смт Макарів, а батько залишився на батьківщині. Зараз вони мешкають у модульному містечку. Хлопець пішов у 2-ий клас та не мав на чому навчатися. 


Проект продовжується

Illustration

Встановлення вікон для жителів громади


   Макарівська територіальна громада зазнала значних руйнувань. Окрім зруйнованих будинків, є ті, в яких постраждали тільки вікна та двері.   З наближенням холодної пори року, все більше загострюється потреба в заміні вікон для комфортних умов проживання.   Фонд активно займається питанням заміни вікон та вже поставив вікна для більше, ніж 5 домоволодінь.


Проект продовжується