• icon


  • icon

Наші проекти


Illustration

Герасименко Людмила


   У один березневий день Людмила втратила все. Будинок, який власноруч будувався її батьками знищили російські окупанти.    Жінка, яка посміхається і з оптимізмом дивиться на життя, попри всі життєві обставини та випробування, які впали на її долю.   Коротка історія, яка розчулює до сліз, про те, що нашу націю не зламати!💪🏻
   Ціль: розбір завалів зруйнованого будинку та переобладнання літньої кухні для створення умов проживання для Людмили та її матері.
UPD. Наразі завали розібрані та тривають ремонтні роботи.

Illustration

Копил Людмила


   Частину житла Людмили зруйнував російський снаряд. Вона мешкає тут з мамою та сином.    На щастя, частина будинку вціліла, а в іншій - зруйновані дві стіни, за якими ховалась велика затишна кімната, а зараз обдерті шпалери, пробиті наскрізь уламками снаряду двері та напівзруйнований дах.   У вцілілій частині будинку - перебиті труби опалення, повилітало скло з вікон, місцями впала штукатурка зі стін та зі стелі, оголивши дранку.
   Ціль: закупити матеріал та відновити зруйновану частину будинку
Проект завершено 

Illustration

Заглинський Анатолій


   Ми не можемо бути готові до всього, що приносить нам життя, але завжди є вибір: боротися чи миритися з цим.   З проханням про допомогу до Макарівської селищної ради звернувся Анатолій. Він пенсіонер та інвалід II групи. Чоловік проживає в с. Забуяння.    Внаслідок обстрілу, здійсненого російськими найманцями, в будинку чоловіка повністю пошкодило дах та вибило вікна. Анатолій відновив дах власними силами.
Ціль: купівля 7 вікон та доставка їх в с. Забуяння.
У рамках Меморандуму про співпрацю з Макарівською селищною радою, було закуплено вікна та передано Анатолію.
Проект завершено